Klára Mičulková

Na co se nejčastěji ptáte

Jak se přihlásím na focení?

Nejjednodušší je zavolat a domluvit konkrétní termín, zároveň se můžete doptat na další věci, co vás zajímají. V případě minifocení, jsou vždy vypsané termíny v rezervačním systému, kde se přihlašujete na přesný čas a datum, tam prosím o dodržení termínu.

Jak dlouho trvá focení?

Focení vždy přizpůsobuji náladě a spolupráci focených osob. U rodiných fotek se snažím focení stihnout do hodiny, děti už to pak většinou nebaví. Byznys foto naopak může zabrat klidně půl dne, záleží na náročnosti klienta.

Co když dítě nespolupracuje a vzteká se?

Hlavně klid, necháme ho chvíli objevovat svět, vyslechneme si, co ho trápí a uvidíme. Když to ani po chvíli nebude lepší, domluvíme jiný termín. Dítě nasává náladu od vás, buďte uvolnění a v pohodě a půjde to:)

Kdy dostanu své fotky?

Pokud budete chtít vybírat fotky sami, pošlu vám nejpozději druhý den po focení náhledy. Po obdržení vašeho výběru začnu fotky zpracovávat a odevzdávám je za 3-5 týdnů. Pokud dělám výběr fotek já, počítá se doba zpracování ode dne focení, opět 3-5 týdnů. Odevzdání hotových fotek do vámi požadovaného dřívějšího data + 500 Kč.

Minifocení odevzdávám do týdne od data focení.

Dostanu všechny fotky včetně neupravených?

Ne. Poskytuji jen upravené fotky.

Děláte také tisk?

Ano. Spolupracuji s tiskárnou Dastax. Přes galerii, ve které fotky obdržíte, můžete přímo objednávat tisk fotek, ty vám pak přijdou domů. Nebo se domluvíme a nechám fotky, plátno či cokoli jiného vyrobit já. Na cenu a nabídku fotoproduktů se prosím podívejte na https://www.dastax.cz/. Budete-li chtít poradit, můžete kontaktovat přímo jejich zákaznický servis nebo se zeptejte mě.

Proč je v ceníku u všech cen od, jaká je konečná cena?

Cena uvedená v ceníku odpovídá uvedenému počtu fotek.  Téměř vždy se ale setkávám s tím, že klienti např. u rodinného focení nedokáží vybrat jen 10 fotek, pak domlouváme cenu individuálně, podle náročnosti úprav a počtu fotek. Jinak bude stát třeba 20 rodinných fotek, kdy nebude klient vyžadovat žádné retuše a jiná cena bude u byznys portrétu, kde je potřeba vyladit spoustu detailů. Při odběru více fotek, než je stanoveno v ceníku, se vždy domlouvá cena individuálně.


Warning: Undefined property: stdClass::$data in /data/web/virtuals/306180/virtual/www/domains/klaramiculkova.com/wp-content/plugins/royal-elementor-addons/modules/instagram-feed/widgets/wpr-instagram-feed.php on line 4902

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /data/web/virtuals/306180/virtual/www/domains/klaramiculkova.com/wp-content/plugins/royal-elementor-addons/modules/instagram-feed/widgets/wpr-instagram-feed.php on line 5572

© 2023 Klára Mičulková