Klára Mičulková

Sezónní minifocení

Minifocení je varianta focení, kdy mám v ateliéru nebo venku připravenou tematickou scénu  (podzimní, vánoční nebo jarní focení s králíčky).

Rodinám tato forma vyhovuje díky rychlé akci. Samotné focení trvá zhruba 20 minut.

Můžete přijít buď připraveni a oblečeni, anebo se převlečete až před focením. Můžete si přinést i oblíbenou hračku. Potom samotné děti nebo i s rodiči posadíme na scénu a během pár minut bude hotovo. Přestože je scéna po celou dobu stejná, budu se vám snažit udělat více různých záběrů, aby byly fotky různorodější.

Fotky následně zasílám již upravené v náhledové galerii, kde si vyberete, o které máte zájem. Podle počtu fotek potom uhradíte částku.

Přihlašování probíhá v rezervačním systému. Pokud nemáte žádné dotazy, není nutná další schůzka a budu se na vás těšit až na focení ve vámi vybraném termínu. Rezervace bývají po půl hodinách. Jediné, co je potřeba dodržet, je včasný příchod. Více informací najdete na Jak se připravit na minifocení.


Warning: Undefined property: stdClass::$data in /data/web/virtuals/306180/virtual/www/domains/klaramiculkova.com/wp-content/plugins/royal-elementor-addons/modules/instagram-feed/widgets/wpr-instagram-feed.php on line 4902

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /data/web/virtuals/306180/virtual/www/domains/klaramiculkova.com/wp-content/plugins/royal-elementor-addons/modules/instagram-feed/widgets/wpr-instagram-feed.php on line 5572

© 2023 Klára Mičulková