Klára Mičulková

Brandové foto

Každý se potřebujeme prezentovat nejen v online prostoru, kdy je první dojem nejdůležitější. Často musíte zaujmout klienta na první pohled a vytvořit o sobě pozitivní obraz. 

Vyfotím vás při práci, kterou děláte s nadšením, a to bude na fotkách vidět. 

Fotím lifestylovým stylem, tedy přímo při činnosti v různých prostředích, ať už je to vaše kancelář, kavárna, procházka v parku nebo ve městě. Tento typ fotek je vhodný na sociální sítě i web. 

Potřebujete-li spíše seriózní portrét s jednoduchým pozadím, např. na web, potkáme se u mě v ateliéru a společně vymyslíme podobu fotky. 

Před focením si dáme schůzku (stačí telefonát nebo online schůzka), během níž domluvíme podrobnosti focení (cca 20-40min). Ještě před touto schůzkou vám pošlu krátký dotazník, který vás přiměje se zamyslet, jaký typ fotek potřebujete, kde je budete prezentovat a jak mají na klienta působit. Je fajn, když si na těchto pár otázek vyhradíte čas jen pro sebe, abyste si je mohli v klidu projít a popřemýšlet nad nimi. Poté si zavoláme nebo se sejdeme a probereme výsledek dotazníku. Podle toho zvolíme lokaci k focení, vhodné oblečení, rekvizity a termín. 

Brandové fotky slouží především pro vaši prezentaci. Zviditelní vás a udělají lépe zapamatovatelnými pro vaše klienty.

Cena focení se odvíjí od počtu fotografií. Základní balíček je od 2800 Kč, více na stránce Ceník.

© 2023 Klára Mičulková