Klára Mičulková

Rodinné focení

Jsem časově flexibilní a focení přizpůsobíme režimu dítěte, aby bylo co nejvíce spokojené a focení jej alespoň trochu bavilo. 

Doporučuji si focení dobře naplánovat a na setkání přijet bez stresu a zbytečného napětí.

Zkuste si o focení doma s dětmi promluvit, klidně si i zahrát krátkou scénku, jak to na focení vypadá. Vyfoťte se s dětmi na mobil a ukažte jim fotky.

Taky je fajn, aby děti věděly za kým jdou. Pusťte jim malou ukázku, kde se jim představím a ukážu jim, co budeme společně dělat. Děti se nebudou bát a možná se začnou i těšit. Důležitá je pro ně i malá odměna, kterou dostanou v průběhu focení nebo poté. 

K tomuto typu focení počítám i párové, těhotenské, newborn nebo svatební focení. 

Cena focení se odvíjí od počtu fotek a náročnosti úprav, základ je od 2000 Kč za 10 ks, více na stránce Ceník. Focení trvá 1-2 hodiny podle nálady a spolupráce všech účastníků. Fotit můžeme ve vámi vybrané lokaci, u vás doma nebo v ateliéru.


Warning: Undefined property: stdClass::$data in /data/web/virtuals/306180/virtual/www/domains/klaramiculkova.com/wp-content/plugins/royal-elementor-addons/modules/instagram-feed/widgets/wpr-instagram-feed.php on line 4902

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /data/web/virtuals/306180/virtual/www/domains/klaramiculkova.com/wp-content/plugins/royal-elementor-addons/modules/instagram-feed/widgets/wpr-instagram-feed.php on line 5572

© 2023 Klára Mičulková